9 300 000 Kč

Číslo položky: 14377
Poslední dražitel: 13779

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 42 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:05:00
Číslo položky: 14317
Poslední dražitel: 14157

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Zima
olej na kartonu, 51, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:00:00
Číslo položky: 14342
Poslední dražitel: 13615

Výhled na město
olej na kartonu, 42 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  23:05:00
Číslo položky: 14413
Poslední dražitel: 14430

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, rám silně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14441
Poslední dražitel: 12841

Léto u potoka
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:55:00
Číslo položky: 14375
Poslední dražitel: 14780

Děti na potoce
olej na plátně, 95 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, plátno v horní levé části mírně vybouleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:45:00
Číslo položky: 14491
Poslední dražitel: 14649

Podešva František (1893 - 1979)

Křest
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14428
Poslední dražitel: 14521

Lesní jezírko
olej na plátně, 90, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:40:00
Číslo položky: 14445
Poslední dražitel: 13827

Pukl Vladimír (1896 - 1970)

Přístav v Alžírsku
olej na kartonu, 50 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:35:00
Číslo položky: 14438
Poslední dražitel: 14531

Molitor Otto (1889 - ?)

Krojované ženy
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:30:00