9 300 000 Kč

Číslo položky: 14356
Poslední dražitel: 14932

Istler Josef (1919 - 2000)

Vodní nymfa
barevná litografie, 32 x 22 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, 72/200, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:50:00
Číslo položky: 14296
Poslední dražitel: 14432

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Slovačka
olej na plátně, 65 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:45:00
Číslo položky: 14301
Poslední dražitel: 14593

Hron Josef (1915 - 2006)

Jarní zátiší
olej na plátně, 55 x 47 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14304
Poslední dražitel: 14889

kvaš na papíře, 33 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14341
Poslední dražitel: 13031

Šavel Ilja

Zmrzlina
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14325
Poslední dražitel: 14932

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Pocta Arcimboldovi
barevná litografie, 43 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 71/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14444
Poslední dražitel: 13827

Nečitelně signováno

Rybář
olej na kartonu, 34 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14311
Poslední dražitel: 13733

Matoušek Otto (1890 - 1977)

Jezero
olej na kartonu, 54 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:35:00
Číslo položky: 14318
Poslední dražitel: 14159

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14373
Poslední dražitel: 12597

Nesignováno

Hon na zvěř
olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč