9 300 000 Kč

Číslo položky: 14359
Poslední dražitel: 13767

Anděl
černobílá litografie, 23 x 15 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, papír mírně poškozen, 1/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:45:00
Číslo položky: 14293
Poslední dražitel: 14800

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Siesta
kombinovaná technika, pryskyřice, 30 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:40:00
Číslo položky: 14338
Poslední dražitel: 12012

olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14461
Poslední dražitel: 13838

Kosková Ivana (* 1960)

Znamení
olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14313
Poslední dražitel: 14185

Ptáčci
kombinovaná technika na papíře, 31 x 25 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:35:00
Číslo položky: 14315
Poslední dražitel: 13723

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

V romantické krajině
kombinovaná technika na kartonu, 52 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14372
Poslední dražitel: 12596

Skála Valentin (1843 - 1891)

Lov zvěře
olej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, plátno a malba silně poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14440
Poslední dražitel: 14984

Nečitelně signováno

Labutě
olej na kartonu, 50 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14494
Poslední dražitel: 13862

Selská světnice
kombinovaná technika na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14501
Poslední dražitel: 13866

Ketzek František (1906 - 1978)

Kristus
olej na kartonu, 48 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč