9 300 000 Kč

Číslo položky: 14338
Poslední dražitel: 12012

olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:40:00
Číslo položky: 14461
Poslední dražitel: 13838

Kosková Ivana (* 1960)

Znamení
olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14313
Poslední dražitel: 14185

Ptáčci
kombinovaná technika na papíře, 31 x 25 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:35:00
Číslo položky: 14315
Poslední dražitel: 13723

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

V romantické krajině
kombinovaná technika na kartonu, 52 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14372
Poslední dražitel: 12596

Skála Valentin (1843 - 1891)

Lov zvěře
olej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, plátno a malba silně poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14440
Poslední dražitel: 14984

Nečitelně signováno

Labutě
olej na kartonu, 50 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14494
Poslední dražitel: 13862

Selská světnice
kombinovaná technika na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14501
Poslední dražitel: 13866

Ketzek František (1906 - 1978)

Kristus
olej na kartonu, 48 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14294
Poslední dražitel: 11621

Hlavní nádraží v Praze
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:25:00
Číslo položky: 14370
Poslední dražitel: 13100

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč