9 300 000 Kč

Číslo položky: 14376
Poslední dražitel: 12796

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:00:00
Číslo položky: 14283
Poslední dražitel: 14289

Červený kotouč
barevná litografie, 37 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zahnědlé skvrny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 22/50, datováno 1968
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:55:00
Číslo položky: 14348
Poslední dražitel: 14658

U Bošileckého rybníka na jihočeských Blatech
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14391
Poslední dražitel: 13789

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Vlčí máky
barevná litografie, 45 x 36 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 382/500, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14472
Poslední dražitel: 12105

Na kraji lesa
olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně vybouleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14291
Poslední dražitel: 12663

Trampota Jan (1889 - 1942)

olej na kartonu, 50 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:50:00
Číslo položky: 14327
Poslední dražitel: 13069

Letadlo
černobílá litografie, 42 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 71/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14344
Poslední dražitel: 14947

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14374
Poslední dražitel: 12598

Skála Valentin (1843 - 1891)

Lesní zátiší se srnkami
olej na plátně, 62 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14487
Poslední dražitel: 13856

Max František (1895 - 1969)

olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč