9 300 000 Kč

Číslo položky: 14411
Poslední dražitel: 13803

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Portrét dívky s loutnou
olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:25:00
Číslo položky: 14454
Poslední dražitel: 14846

Vrbová - Štefková Miloslava (1909 - 1991)

Ležící akt
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14485
Poslední dražitel: 14607

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 46 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14475
Poslední dražitel: 11609

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Májová noc
černobílá litografie, 40 x 27 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou UD, 136/200, datováno 1971
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:20:00
Číslo položky: 14435
Poslední dražitel: 13820

Ordynska-Morawska Stefania (1882 - 1968)

V lese
olej na plátně, 38 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:15:00
Číslo položky: 14450
Poslední dražitel: 12090

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Jaro na Sedleckém potoce
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14484
Poslední dražitel: 12422

Max František (1895 - 1969)

Pražská ulička
olej na kartonu, 47 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14364
Poslední dražitel: 14850

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Manhatanská noc
kombinovaná technika, pryskyřice, 45 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 63 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:10:00
Číslo položky: 14464
Poslední dražitel: 13841

Koníček O.

olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:05:00
Číslo položky: 14362
Poslední dražitel: 14077

Cesta J. R. Vilímka balónem k Baltickému moři
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, autorský tisk, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:00:00