9 300 000 Kč

Číslo položky: 14349
Poslední dražitel: 14658

olej na plátně, 60 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 45 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:10:00
Číslo položky: 14350
Poslední dražitel: 13761

Milinovský Filip (1886 - 1958)

V Paříži
olej na plátně, 40 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14357
Poslední dražitel: 14094

Balón v krajině
černobílá litografie, 42 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, 21/100, datováno 1973
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14298
Poslední dražitel: 11624

olej na kartonu, 95 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:05:00
Číslo položky: 14361
Poslední dražitel: 14127

Istler Josef (1919 - 2000)

olej plátno na překližce, 67 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14365
Poslední dražitel: 14715

Wagner Ladislav Maria (* 1945)

Zapomenutý žebřík
olej na kartonu, 80 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14309
Poslední dražitel: 14352

Kilián Josef (1918 - 1999)

Rybova Lhota
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v pravé dolní části mírně vybouleno, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:00:00
Číslo položky: 14351
Poslední dražitel: 12755

Hála Jan (1890 - 1959)

Krojovaný muž z Vožice
kombinovaná technika na papíře, 32 x 24 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14352
Poslední dražitel: 12756

Hála Jan (1890 - 1959)

Přadlena
kombinovaná technika na papíře, 32 x 24 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PU, datováno 1924
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14442
Poslední dražitel: 13825

Nečitelně signováno

Krajina u řeky
olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:55:00