9 300 000 Kč

Číslo položky: 14294
Poslední dražitel: 11621

Hlavní nádraží v Praze
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:25:00
Číslo položky: 14355
Poslední dražitel: 13764

Hudeček František (1909 - 1990)

barevná litografie, 39, 5 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 71/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14370
Poslední dražitel: 13100

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14379
Poslední dražitel: 13126

Saudek Jan (* 1935)

Michaela
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 2x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (tuš, pastelka, fix, tužka, scan), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14381
Poslední dražitel: 13127

Saudek Jan (* 1935)

Filmová klapka
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (pastelka, tuš, scan), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14382
Poslední dražitel: 13128

Saudek Jan (* 1935)

Kniha
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 2x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (akvarel, tuš, pastelka, scan), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14358
Poslední dražitel: 14075

Cesta J. R. Vilímka balónem k Baltickému moři
barevná litografie, 35, 5 x 24, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, autorský tisk, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:20:00
Číslo položky: 14277
Poslední dražitel: 14461

Rabas Václav (1885 - 1954)

Zátiší s chlebem
olej plátno na překližce, 34 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:15:00
Číslo položky: 14286
Poslední dražitel: 14886

Pardy Pavel (* 1955)

Výlet
olej na kartonu, 37 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14343
Poslední dražitel: 14916

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Čtenářka
olej na kartonu, 36, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč