9 300 000 Kč

Číslo položky: 14486
Poslední dražitel: 13856

Max František (1895 - 1969)

U parku
olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:30:00
Číslo položky: 14292
Poslední dražitel: 14799

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Schoulená
kombinovaná technika, pryskyřice, 54 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:25:00
Číslo položky: 14500
Poslední dražitel: 13866

Ketzek František (1906 - 1978)

Zátiší s rybou
olej na kartonu, 29 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14363
Poslední dražitel: 13770

Klotz

Kněžna
olej na plátně, 97 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:20:00
Číslo položky: 14302
Poslední dražitel: 14177

Osečanský potok
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zažloutlý lak, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:15:00
Číslo položky: 14366
Poslední dražitel: 13772

Multrus Josef (1898 - 1957)

Sběr jablek
olej na plátně, 75 x 50 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14477
Poslední dražitel: 14157

The Musical Still Life
barevný lept, 82, 5 x 52, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 48/100, datováno 1989
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14284
Poslední dražitel: 14017

Sen noci svatojánské IV.
barevná litografie, 43 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zahnědlé skvrny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:10:00
Číslo položky: 14285
Poslední dražitel: 14903

Pardy Pavel (* 1955)

Žárlivec
olej na kartonu, 63 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14319
Poslední dražitel: 14189

Staré Zámecké schody s Hradčany
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč