9 300 000 Kč

Číslo položky: 14324
Poslední dražitel: 13068

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Pugét
barevná litografie, 44, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 21/100, datováno 1973
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:05:00
Číslo položky: 14360
Poslední dražitel: 14952

Matisse Henri (1869 - 1954)

Plaisir de France
konvolut barevných litografií v sešitě Plaisir de France, datováno 1948, papír poškozen
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14353
Poslední dražitel: 12811

Portrét dívky podle Veneziana
suchá jehla, 40 x 31 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:00:00
Číslo položky: 14462
Poslední dražitel: 12935

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Malý hluk
černobílá litografie, 13 x 9 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14280
Poslední dražitel: 13892

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:55:00
Číslo položky: 14289
Poslední dražitel: 14899

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Ležící dívčí akt
olej na kartonu, 36 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14499
Poslední dražitel: 13865

Ketzek František (1906 - 1978)

Bodlák
olej na kartonu, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14340
Poslední dražitel: 14174

Skála Vít (1883 - 1967)

Rozkvetlé stromy
olej na kartonu, 30 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:50:00
Číslo položky: 14297
Poslední dražitel: 12465

Jelínek

Portrét ženy
olej na kartonu, 53 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14329
Poslední dražitel: 14930

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Děvčátko
jednobarevná litografie, 20 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč