9 300 000 Kč

Číslo položky: 14460
Poslední dražitel: 12580

Kosková Ivana (* 1960)

Zjevení boha nad Rudým mořem
olej na plátně, 70, 5 x 89, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:05:00
Číslo položky: 14492
Poslední dražitel: 14690

Mamut
kombinovaná technika na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14278
Poslední dražitel: 13438

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 44 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:00:00
Číslo položky: 14458
Poslední dražitel: 14969

Žižka Jiří (1954 - 2009)

Dívčí akt s pohárem
olej na sololitu, 40 x 29, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14415
Poslední dražitel: 13571

olej na kartonu, 34 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:55:00
Číslo položky: 14326
Poslední dražitel: 13744

Madona
barevná litografie, 33 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1/100, datováno 1971
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:50:00
Číslo položky: 14412
Poslední dražitel: 13804

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Portrét dívky s květinou
olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, malba a rám mírně poškozeny, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14339
Poslední dražitel: 13916

U potoka
olej na kartonu, 35, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 61 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:45:00
Číslo položky: 14385
Poslední dražitel: 13130

Saudek Jan (* 1935)

Rty
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, brožura k výstavě, kombinovaná technika (akvarel, pastelka, tuš), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14386
Poslední dražitel: 13131

Saudek Jan (* 1935)

Zápalky
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 2x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (tuš, pastelka, fix, scan), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč