9 300 000 Kč

Číslo položky: 14476
Poslední dražitel: 14157

Omaggio al pittori Rudolfini
barevný lept, 82, 5 x 52, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 48/100, datováno 1989
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:25:00
Číslo položky: 14451
Poslední dražitel: 13831

Vajce Stanislav (* 1935)

Na stráži noci
kombinovaná technika na kartonu, 62 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:20:00
Číslo položky: 14478
Poslední dražitel: 13850

Nečitelně signováno (Victor Vasarely)

Sphére gold
tisková technika na papíře, 41, 5 x 37, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, 5/50, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14305
Poslední dražitel: 13443

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zámek v Užhorodě
olej na kartonu, 69 x 57, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 270 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:15:00
Číslo položky: 14453
Poslední dražitel: 13047

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívka s květinami
olej na plátně, 85 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14306
Poslední dražitel: 12942

Procházka Antonín (1882 - 1945)

olej na překližce, 34 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno LD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:10:00
Číslo položky: 14388
Poslední dražitel: 13137

Ponorka
kombinovaná technika na kartonu, 16, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14383
Poslední dražitel: 13784

Saudek Jan (* 1935)

Noční Žižkov
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (akvarel, pastelka, tuš, tužka, scan), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:05:00
Číslo položky: 14387
Poslední dražitel: 12780

U Rváčova před podzimem
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14455
Poslední dražitel: 15013

Beneš Karel (1881 - 1941)

Zámek Náchod
olej na kartonu, 48 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč