Portrét ženy černobílá fotografie, 21 x 16 cm, rámováno, rám a fotografie mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno slepotiskovým razítkem PD, datováno 1923
Lesní tůňka olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen