9 300 000 Kč

Číslo položky: 14340
Poslední dražitel: 14174

Skála Vít (1883 - 1967)

Rozkvetlé stromy
olej na kartonu, 30 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:50:00
Číslo položky: 14297
Poslední dražitel: 12465

Jelínek

Portrét ženy
olej na kartonu, 53 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14328
Poslední dražitel: 13746

Gross František (1909 - 1985)

barevná litografie, 39 x 25, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, 21/100, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14329
Poslední dražitel: 14930

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Děvčátko
jednobarevná litografie, 20 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14456
Poslední dražitel: 14968

Žižka Jiří (1954 - 2009)

Odraz v zrcadle
olej na kartonu, 40 x 29, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, místy odpadlá, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14483
Poslední dražitel: 13853

Max František (1895 - 1969)

olej na kartonu, 44 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:35:00
Číslo položky: 14300
Poslední dražitel: 13726

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 51 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14314
Poslední dražitel: 13736

Stein Václav (1917 - 1944)

Žena při koupeli
olej na plátně, 50 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14299
Poslední dražitel: 14885

Fürst

Bouře na pobřeží
olej na kartonu, 36 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14321
Poslední dražitel: 14048

Z cyklu Portrét v čase
suchá jehla, 67 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč