9 300 000 Kč

Číslo položky: 14496
Poslední dražitel: 14483

Starý most poblíž Březnice
kombinovaná technika na kartonu, 16 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14330
Poslední dražitel: 14337

barevná litografie, 22, 5 x 14, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 5/150, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14290
Poslední dražitel: 12028

olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:20:00
Číslo položky: 14320
Poslední dražitel: 14918

Cyklus Portrét v čase: Helene Fourment
suchá jehla, 67 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1978
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14482
Poslední dražitel: 13853

Max František (1895 - 1969)

olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14323
Poslední dražitel: 13067

Suchánek Vladimír (1933 - 2021)

Anděl
barevná litografie, 41, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 21/100, datováno 1973
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:15:00
Číslo položky: 14439
Poslední dražitel: 12957

Augusta Antonín (1891 - 1940)

Plachetnice
olej na plátně, 38 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14281
Poslední dražitel: 14872

Kratochvíl

Kytice v okně
olej na plátně, 56 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:10:00
Číslo položky: 14272
Poslední dražitel: 13031

V Tangeru
barevná litografie, 21 x 21 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:05:00
Číslo položky: 14275
Poslední dražitel: 14128

Skála Vít (1883 - 1967)

Polní cesta
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč