9 300 000 Kč

Číslo položky: 14390
Poslední dražitel: 14827

Nesignováno

Na Karlově mostě
olej plátno na kartonu, 68 x 98 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:45:00
Číslo položky: 14469
Poslední dražitel: 14238

Nesignováno

Pražské střechy
olej na kartonu, 48, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14303
Poslední dražitel: 13728

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Cirkus
olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:40:00
Číslo položky: 14288
Poslední dražitel: 12712

Českomoravská Vysočina u Trhové Kamenice
olej na kartonu, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:35:00
Číslo položky: 14345
Poslední dražitel: 14065

Adam a Eva v ráji
barevná serigrafie, 37 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14457
Poslední dražitel: 14968

Žižka Jiří (1954 - 2009)

Dívčí akt s vázou
olej na sololitu, 40 x 29, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14371
Poslední dražitel: 14077

Ověnčená hlava
černobílá litografie, 35 x 27 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, 21/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:30:00
Číslo položky: 14378
Poslední dražitel: 12889

Nesignováno

Faust a Markétka
pastel na papíře - fixováno na sololitu, 55 x 109 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14380
Poslední dražitel: 13127

Saudek Jan (* 1935)

Hodiny
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 3x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (akvarel, pastelka, tuš, tužka, scan), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14384
Poslední dražitel: 12527

Saudek Jan (* 1935)

Modrá
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 2x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (akvarel, tuš, tužka, pastelka, běloba), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč