9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Číslo položky: 14274
Poslední dražitel: 13514

Madona s dítětem
tužka na papíře, 40 x 27, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:05:00
Číslo položky: 14312
Poslední dražitel: 13734

Novák Ada (1912 - 1990)

Vřesoviště
olej na plátně, 36 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1977
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:00:00
Číslo položky: 14346
Poslední dražitel: 14918

Soukup

olej na kartonu, 30 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč