Léto u potoka olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Děti na potoce olej na plátně, 95 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, plátno v horní levé části mírně vybouleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Křest olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lesní jezírko olej na plátně, 90, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krojované ženy olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét dívky s loutnou olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ležící akt olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pražský motiv olej na kartonu, 46 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen