Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14327
Poslední dražitel: 11505

Letadlo
černobílá litografie, 42 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 71/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:50:00
Číslo položky: 14376

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14348
Poslední dražitel: 14798

U Bošileckého rybníka na jihočeských Blatech
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:55:00
Číslo položky: 14391
Poslední dražitel: 13789

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Vlčí máky
barevná litografie, 45 x 36 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 382/500, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14364
Poslední dražitel: 13771

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Manhatanská noc
kombinovaná technika, pryskyřice, 45 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:00:00
Číslo položky: 14375
Poslední dražitel: 14780

Děti na potoce
olej na plátně, 95 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, plátno v horní levé části mírně vybouleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:05:00
Číslo položky: 14411

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Portrét dívky s loutnou
olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  22:10:00
Číslo položky: 14317

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Zima
olej na kartonu, 51, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:00:00
Číslo položky: 14377

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 42 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14272
Poslední dražitel: 11707

V Tangeru
barevná litografie, 21 x 21 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.