Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14353
Poslední dražitel: 13763

Portrét dívky podle Veneziana
suchá jehla, 40 x 31 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:00:00
Číslo položky: 14283
Poslední dražitel: 13714

Červený kotouč
barevná litografie, 37 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zahnědlé skvrny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 22/50, datováno 1968
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:05:00
Číslo položky: 14360
Poslední dražitel: 13768

Matisse Henri (1869 - 1954)

Plaisir de France
konvolut barevných litografií v sešitě Plaisir de France, datováno 1948, papír poškozen
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14382
Poslední dražitel: 13783

Saudek Jan (* 1935)

Kniha
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 2x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (akvarel, tuš, pastelka, scan), mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:10:00
Číslo položky: 14294
Poslední dražitel: 13722

Hlavní nádraží v Praze
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14358
Poslední dražitel: 13767

Cesta J. R. Vilímka balónem k Baltickému moři
barevná litografie, 35, 5 x 24, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, autorský tisk, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14343

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Čtenářka
olej na kartonu, 36, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:15:00
Číslo položky: 14369
Poslední dražitel: 13774

barevná litografie, 33 x 27, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14315
Poslední dražitel: 12906

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

V romantické krajině
kombinovaná technika na kartonu, 52 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:20:00
Číslo položky: 14370

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.