Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14307
Poslední dražitel: 13730

Jičínská Věra (1898 - 1961)

Černoška
olej na plátně, 27 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:40:00
Číslo položky: 14329

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Děvčátko
jednobarevná litografie, 20 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14313
Poslední dražitel: 13735

Ptáčci
kombinovaná technika na papíře, 31 x 25 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:45:00
Číslo položky: 14324
Poslední dražitel: 13743

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Pugét
barevná litografie, 44, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 21/100, datováno 1973
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14381
Poslední dražitel: 13782

Saudek Jan (* 1935)

Filmová klapka
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (pastelka, tuš, scan), mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:50:00
Číslo položky: 14280

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14340

Skála Vít (1883 - 1967)

Rozkvetlé stromy
olej na kartonu, 30 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14347

Nečitelně signováno

Portrét muže
olej na plátně, 51 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, krakeláž, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:55:00
Číslo položky: 14289
Poslední dražitel: 13718

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Ležící dívčí akt
olej na kartonu, 36 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14286
Poslední dražitel: 14705

Pardy Pavel (* 1955)

Výlet
olej na kartonu, 37 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:00:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.