Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14310

Kojan Jan (1886 - 1951)

Cesta po hrázi
olej na plátně, 44 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:15:00
Číslo položky: 14277
Poslední dražitel: 14747

Rabas Václav (1885 - 1954)

Zátiší s chlebem
olej plátno na překližce, 34 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:20:00
Číslo položky: 14322

Suchánek Vladimír (1933 - 2021)

Lastura
barevná litografie, 42, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 71/100, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14299
Poslední dražitel: 13725

Fürst Jindřich (1873 - 1943)

Bouře na pobřeží
olej na kartonu, 36 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14321
Poslední dražitel: 13740

Z cyklu Portrét v čase
suchá jehla, 67 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14314
Poslední dražitel: 13736

Stein Václav (1917 - 1944)

Žena při koupeli
olej na plátně, 50 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:30:00
Číslo položky: 14379

Saudek Jan (* 1935)

Michaela
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 2x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (tuš, pastelka, fix, tužka, scan), mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14300

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 51 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14328
Poslední dražitel: 13746

Gross František (1909 - 1985)

barevná litografie, 39 x 25, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, 21/100, datováno 1973
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:35:00
Číslo položky: 14297

Jelínek

Portrét ženy
olej na kartonu, 53 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.