9 300 000 Kč

Číslo položky: 14321
Poslední dražitel: 14048

Z cyklu Portrét v čase
suchá jehla, 67 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:25:00
Číslo položky: 14495
Poslední dražitel: 14692

kombinovaná technika na kartonu, 13, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14322
Poslední dražitel: 13066

Suchánek Vladimír (1933 - 2021)

Lastura
barevná litografie, 42, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 71/100, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:20:00
Číslo položky: 14368
Poslední dražitel: 12516

Drtikol František (1883 - 1961)

Portrét ženy
černobílá fotografie, 21 x 16 cm, rámováno, rám a fotografie mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno slepotiskovým razítkem PD, datováno 1923
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14467
Poslední dražitel: 13842

Minář Karel (1901 - 1973)

olej na plátně, 50 x 59 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1926
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14310
Poslední dražitel: 13058

Kojan Jan (1886 - 1951)

Cesta po hrázi
olej na plátně, 44 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:15:00
Číslo položky: 14271
Poslední dražitel: 13705

Nesignováno (Josef Sudek ?)

Jitro v zahradě
černobílá fotografie, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 4 350 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:10:00
Číslo položky: 14276
Poslední dražitel: 14129

Skála Vít (1883 - 1967)

Lesní tůňka
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14308
Poslední dražitel: 14892

Cnoepff E.

Lesní cesta
olej na kartonu, 76 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, signováno LH, datováno 1901
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14367
Poslední dražitel: 13772

Portrét muže
černobílá fotografie, 25 x 19 cm, rámováno, rám a fotografie mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno slepotiskovým razítkem LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč