9 300 000 Kč

Číslo položky: 14490
Poslední dražitel: 13204

Podešva František (1893 - 1979)

Bača
olej na plátně, 80 x 100 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:50:00
Číslo položky: 14459
Poslední dražitel: 14862

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 22 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka popraskána, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:45:00
Číslo položky: 14473
Poslední dražitel: 14787

Konvolut 80 litografií, akvarelů, maleb

konvolut 80 ks litografií, akvarelů, pastelů a maleb, různí autoři (Gross, Rotrekl, Peca, Bouda, Šalamoun, Synecká, aj.), volně loženo, papír mírně poškozen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14474
Poslední dražitel: 14156

Stroj pouště v hangáru
barevná litografie, 26 x 41 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, přeložka, signováno tužkou PD, 136/200, datováno 1971
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14498
Poslední dražitel: 13910

Kyncl František (1934 - 2011)

Z cyklu: "Car Ivan Hrozný"
olej na plátně, 140 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba místy odpadá, místy krakeláž, signováno PH, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 30 400 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:40:00
Číslo položky: 14316
Poslední dražitel: 14679

Baletka
akvarel-tužka na papíře, 29 x 21, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 31 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:35:00
Číslo položky: 14493
Poslední dražitel: 14860

olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14463
Poslední dražitel: 14111

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Dívčí akt v červeném
olej na kartonu, 51 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:30:00
Číslo položky: 14466
Poslední dražitel: 12563

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Bruslení na Výtoni
olej na plátně, 44 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena - na několika místech oděrky, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14389
Poslední dražitel: 13339

Stan
olej plátno na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 410 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:25:00