Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Číslo položky: 14271
Poslední dražitel: 13705

Nesignováno (Josef Sudek ?)

Jitro v zahradě
černobílá fotografie, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:00:00
Číslo položky: 14312
Poslední dražitel: 13734

Novák Ada (1912 - 1990)

Vřesoviště
olej na plátně, 36 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1977
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14346
Poslední dražitel: 13758

Soukup

olej na kartonu, 30 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14274
Poslední dražitel: 13708

Madona s dítětem
tužka na papíře, 40 x 27, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:05:00
Číslo položky: 14273
Poslední dražitel: 11336

Dívčí akt před zrcadlem
kombinovaná technika na papíře, 42 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1944
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14308
Poslední dražitel: 13732

Cnoepff E.

Lesní cesta
olej na kartonu, 76 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, signováno LH, datováno 1901
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:10:00
Číslo položky: 14367
Poslední dražitel: 13772

Drtikol František (1883 - 1961)

Portrét muže
černobílá fotografie, 25 x 19 cm, rámováno, rám a fotografie mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno slepotiskovým razítkem LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14276
Poslední dražitel: 11968

Skála Vít (1883 - 1967)

Lesní tůňka
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14279

Lebeda

Bitva
kombinovaná technika na papíře, 18 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  20:15:00
Číslo položky: 14368
Poslední dražitel: 13774

Portrét ženy
černobílá fotografie, 21 x 16 cm, rámováno, rám a fotografie mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno slepotiskovým razítkem PD, datováno 1923
Příhoz: 50 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.