Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13755
Poslední dražitel: 12689

Nesignováno

"Hergot, vysvětli jim, že jsou umělé!"
tuš na papíře, 28 x 41 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13636
Poslední dražitel: 14199

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.30
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13725
Poslední dražitel: 13034

Orání
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13744
Poslední dražitel: 14245

Stroeminger Vilem (1845 - 1901)

Alpská krajina se zámkem
olej na plátně, 52 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, původně neodborně restaurováno, zažloutlý lak, signováno LD, datováno 1876, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13770
Poslední dražitel: 13355

Muzika František (1900 - 1974)

Larva
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13780
Poslední dražitel: 14364

Pod Karlovým mostem v Praze
olej na plátně, 75, 5 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13644
Poslední dražitel: 13500

Lesní tůň
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:25:00
Číslo položky: 13675
Poslední dražitel: 12030

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Babí hodina
třídílná básnická skladba "Babí hodina" od V. Fischerové, obsahuje 6 x barevný lept od A. Šimotové, 15, 5 x 15, 5 cm, sign. tužkou PD, datováno 1993, 171/200
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13700
Poslední dražitel: 13456

Vacík F. Robert (1880 - 1968)

V zámecké zahradě
olej na plátně, 86 x 86 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1908, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13704
Poslední dražitel: 13459

olej na plátně, 33 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně obtisknutý vypínací rám do plátna, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.