9 300 000 Kč

Číslo položky: 13732
Poslední dražitel: 13478

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:10:00
Číslo položky: 13761
Poslední dražitel: 13348

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Květiny
akvarel na papíře, 9, 5 x 9 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13661
Poslední dražitel: 13167

Monogram J. Z.

Zátiší s ovocem
barevný pastel - tužka na papíře, 19, 5 x 21, 5 cm, volně loženo, mírně poškozeno, signováno monogramem LH a PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:05:00
Číslo položky: 13687
Poslední dražitel: 13446

Francouzská krajina
olej na plátně, 40 x 50 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13736
Poslední dražitel: 14083

Liesler Josef (1912 - 2005)

Den a noc
akvarel - tuš na papíře, 28 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, papír mírně zvlněn, signováno UD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:00:00
Číslo položky: 13771
Poslední dražitel: 14352

olej na plátně, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13789
Poslední dražitel: 11538

Osečanský potok
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13689
Poslední dražitel: 13448

Košík s ovocem
olej na plátně, 73 x 95 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13688
Poslední dražitel: 13137

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 65 x 80 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:50:00
Číslo položky: 13721
Poslední dražitel: 13740

Skály
olej na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč