Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13715
Poslední dražitel: 14183

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  22:15:00
Číslo položky: 13694
Poslední dražitel: 13452

Bažanti
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  22:05:00
Číslo položky: 13756
Poslední dražitel: 12690

Nesignováno

"Pozor zlý pes! Pozor zlé dítě!"
tuš na papíře, 28 x 39, 5 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13758
Poslední dražitel: 14358

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Váza s lučním kvítím
barevná litografie, 45, 5 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13649
Poslední dražitel: 13420

Dědina Jan (1870 - 1955)

Odpolední siesta
olej na plátně, 55, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:50:00
Číslo položky: 13775
Poslední dražitel: 13508

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 12, 5 x 16 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13726
Poslední dražitel: 12649

Nesignováno (K. Souček)

Don Quijote
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13647
Poslední dražitel: 12223

Horská krajina
olej na plátně, 38 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13766
Poslední dražitel: 13772

olej na plátně, 38 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v horní části mírně vybouleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13774
Poslední dražitel: 12740

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 40 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.