Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13691
Poslední dražitel: 14311

Zima
olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám, překližka a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:25:00
Číslo položky: 13629
Poslední dražitel: 13650

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.23
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:20:00
Číslo položky: 13697
Poslední dražitel: 14243

olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13740
Poslední dražitel: 13592

Nesignováno

Horská krajina s řekou
olej na plátně, 21 x 26 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na několika místech plátna mikrodíry, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13773
Poslední dražitel: 10986

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Zasněžené pražské střechy
barevná litografie, 36, 5 x 35 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:15:00
Číslo položky: 13659
Poslední dražitel: 13618

Brázda Oskar (1888 - 1977)

olej na plátně, 80, 5 x 72, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:10:00
Číslo položky: 13642
Poslední dražitel: 13341

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Břízy v krajině
olej na kartonu, 25 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  23:10:00
Číslo položky: 13690
Poslední dražitel: 14296

Motiv z Vožice
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  22:50:00
Číslo položky: 13735
Poslední dražitel: 13330

Od Příbrami
olej na plátně, 95 x 110, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v horní části vybouleno na třech místech, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13663
Poslední dražitel: 13430

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Lokomotivy
pastel na papíře, 64 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  22:25:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.