9 300 000 Kč

Číslo položky: 13656
Poslední dražitel: 13386

Nečitelně signováno

Moravské slavnosti
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:00:00
Číslo položky: 13638
Poslední dražitel: 14006

Liška v zimě
olej na plátně, 75, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 94 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:55:00
Číslo položky: 13720
Poslední dražitel: 13320

Přítočno
olej na překližce, 41 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zvlněná překližka, signováno nečitelně LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:30:00
Číslo položky: 13679
Poslední dražitel: 13649

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na plátně, 110 x 129, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:25:00
Číslo položky: 13797
Poslední dražitel: 14375

olej na plátně, 52 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13670
Poslední dražitel: 13361

Tetřívci
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:20:00
Číslo položky: 13703
Poslední dražitel: 13605

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 93 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno mírně vybouleno, mikrodírky v plátně, zažloutlý lak, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13757
Poslední dražitel: 12690

Nesignováno

Muž s logikou
tuš na papíře, 22, 5 x 35 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13767
Poslední dražitel: 13896

Zámek Chenonceaux ve Francii
tužka na papíře, 23 x 33, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno květen 1911
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:15:00
Číslo položky: 13731
Poslední dražitel: 14339

Saudek Jan (* 1935)

Štěstí Van Zamtenovo
fotografie, 29 x 24 cm, volně loženo, signováno PD, přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:10:00