Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13788
Poslední dražitel: 13368

Sopko Jiří (* 1942)

Padající hlavy
akvarel na papíře, 41 x 57 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 2002
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13653
Poslední dražitel: 12622

Parník v noci
kombinovaná technika na papíře, 6, 7 x 8, 7 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13676
Poslední dražitel: 13683

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Flordali I.
barevná litografie, 65 x 97 cm, signováno tužkou PD, datováno 1981, na zadní straně ověření pravosti, v soupise díla pod číslem 1586
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13683
Poslední dražitel: 13133

Zátiší s pomeranči a hroznovým vínem
olej na plátně, 39 x 59 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13760
Poslední dražitel: 13348

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Růže
akvarel na papíře, 14 x 9 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13794
Poslední dražitel: 13372

Bauch Jan (1898 - 1995)

Ležící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 43, 5 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zvlněný papír, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13668
Poslední dražitel: 13592

Úplatek
suchá jehla, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:05:00
Číslo položky: 13790
Poslední dražitel: 14269

U jihočeského statku
olej na kartonu, 27, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13798
Poslední dražitel: 12330

Na pastvě
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13799
Poslední dražitel: 12330

Svážení sena
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.