Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13647
Poslední dražitel: 12223

Horská krajina
olej na plátně, 38 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13766
Poslední dražitel: 13772

olej na plátně, 38 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v horní části mírně vybouleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13774
Poslední dražitel: 12740

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 40 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13658
Poslední dražitel: 12622

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na kartonu, 41 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13707
Poslední dražitel: 14219

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Srneček v lese
olej na kartonu, 34, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13746
Poslední dražitel: 13488

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Loupežník
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13701
Poslední dražitel: 10566

Plecháč Prosecký František (1903 - 1986)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13742
Poslední dražitel: 13485

Signováno nečitelně monogramem

Horská krajina s chalupou
olej plátno na kartonu, 27 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně monogramem PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13772
Poslední dražitel: 10985

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Na Malé Straně
barevná litografie, 36 x 35, 5, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13672
Poslední dražitel: 13883

Hudeček František (1909 - 1990)

Noční chodec
dřevoryt, 20, 5 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, datováno 1945
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:00:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.