Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13753
Poslední dražitel: 13638

V přístavu
černobílá litografie, 14 x 9 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13643
Poslední dražitel: 13686

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malb mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13785
Poslední dražitel: 13785

Ve žních
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13635
Poslední dražitel: 10774

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.29
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:25:00
Číslo položky: 13751
Poslední dražitel: 12666

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Malé ryby, také ryby - Okoun
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13652
Poslední dražitel: 12597

Ilustrace
černobílá litografie, 60, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13671
Poslední dražitel: 13593

Fratellini
barevná litografie, 21 x 29 cm, nerámováno, pasparta, signováno LD, papír mírně poškozen, datováno 1937
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13747
Poslední dražitel: 12663

Marťan
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13759
Poslední dražitel: 13347

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Konvolut 3 ks kreseb
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13776
Poslední dražitel: 13509

Na kraji lesa
olej na plátně, 65 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.