9 300 000 Kč

Číslo položky: 13796
Poslední dražitel: 12390

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:50:00
Číslo položky: 13667
Poslední dražitel: 13590

Krysař
barevná litografie, 48, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 36/70
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13673
Poslední dražitel: 13258

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Lefévre - Utile
konvolut 4 ks barevných litografií, rozměry od 18 x 16, 5 cm do 27 x 19, 5 cm, volně loženo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13637
Poslední dražitel: 10776

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.31
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13650
Poslední dražitel: 14295

Na Karlově mostě
olej na plátně, 66 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13684
Poslední dražitel: 13134

Zátiší s pohárem a mísou ovoce
olej na plátně, 44 x 52 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13745
Poslední dražitel: 14000

Stroeminger Vilem (1845 - 1901)

Horská krajina s hradem
olej na plátně, 53, 5 x 67 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13753
Poslední dražitel: 13638

V přístavu
černobílá litografie, 14 x 9 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13643
Poslední dražitel: 13686

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malb mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13785
Poslední dražitel: 13785

Ve žních
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč