9 300 000 Kč

Číslo položky: 13635
Poslední dražitel: 10774

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.29
serigrafie, 91, 4 x 91, 4 cm, nerámováno, volně loženo, edice: Sunday B. Morning 1997, soupis: Graphic prints, certifikát pravosti přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:25:00
Číslo položky: 13751
Poslední dražitel: 12666

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Malé ryby, také ryby - Okoun
tuš na papíře, 19 x 19 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13652
Poslední dražitel: 12597

Ilustrace
černobílá litografie, 60, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13671
Poslední dražitel: 13593

Fratellini
barevná litografie, 21 x 29 cm, nerámováno, pasparta, signováno LD, papír mírně poškozen, datováno 1937
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13747
Poslední dražitel: 12663

Marťan
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13759
Poslední dražitel: 13347

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Konvolut 3 ks kreseb
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13776
Poslední dražitel: 13509

Na kraji lesa
olej na plátně, 65 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13632
Poslední dražitel: 13230

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.26
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:05:00
Číslo položky: 13748
Poslední dražitel: 13553

Malé ryby, také ryby - Ježdík
tuš na papíře, 15 x 9, 5 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13717
Poslední dražitel: 14069

Procházka
olej plátno na kartonu, 35 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:00:00