9 300 000 Kč

Číslo položky: 13782
Poslední dražitel: 13363

Krivoš Rudolf (1933 - 2020)

Chudobný laz
kombinovaná technika na překližce (olej - písek), 22 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:15:00
Číslo položky: 13783
Poslední dražitel: 14387

Monogram K.

Zima s kostolíkom
olej na sololitu, 23 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13654
Poslední dražitel: 13385

Odpolední piknik
olej na plátně, 122 x 200 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, plátno mírně zvlněno, vyčištěno, záplata, signováno PD, datováno 1930 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:10:00
Číslo položky: 13702
Poslední dražitel: 12889

Rybář
pastel na papíře, 18, 5 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13724
Poslední dražitel: 14004

Čapek Josef (1887 - 1945)

Jack Rozparovač
kolorovaný linoryt, 33, 5 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 70 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13784
Poslední dražitel: 13365

Laluha Milan (1930 - 2013)

Žena s hráběmi
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13666
Poslední dražitel: 13367

olej na plátně, 77 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:05:00
Číslo položky: 13692
Poslední dražitel: 12811

Saudek Jan (* 1935)

Tulák
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2015, přiložen autorův certifikát pravosti z roku 2017
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 89 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:00:00
Číslo položky: 13730
Poslední dražitel: 12958

Podzimní krajina s rybníkem
olej na plátně, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1931, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13778
Poslední dražitel: 14386

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 35 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, odpadlé štuky po obvodu rámu, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč