Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13665
Poslední dražitel: 13431

Luděk Marold - pravděpodobně okruh autora

Na trhu
kombinovaná technika na papíře, 32 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:55:00
Číslo položky: 13728
Poslední dražitel: 14142

V pasáži
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13631
Poslední dražitel: 13228

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.25
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:50:00
Číslo položky: 13630
Poslední dražitel: 13565

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.24
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:35:00
Číslo položky: 13657
Poslední dražitel: 12843

Pohled na Dubrovník
olej na kartonu, 54, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:30:00
Číslo položky: 13716
Poslední dražitel: 13642

Fuchs Rudolf (1868 - 1918)

Portrét dívky v klobouku
olej na plátně, 50 x 33 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13743
Poslední dražitel: 13210

Zátiší s ovocem
barevná litografie, 29, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, papír poškozen, přeložky, složky, signováno tužkou PD, 212/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13691
Poslední dražitel: 14311

Zima
olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám, překližka a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:25:00
Číslo položky: 13629
Poslední dražitel: 13650

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.23
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:20:00
Číslo položky: 13697
Poslední dražitel: 14243

olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.