Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13754
Poslední dražitel: 12308

Nesignováno

Transakce
tuš na papíře, 23 x 24 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:00:00
Číslo položky: 13762
Poslední dražitel: 13349

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Kaplička
kvaš - tuš na papíře, 15 x 12 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, pasparta, signováno monogramem PH, datováno 24. 7. 1915
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13634
Poslední dražitel: 14198

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.28
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:50:00
Číslo položky: 13678
Poslední dražitel: 13599

Pařížské střechy
suchá jehla, 14 x 28 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno UD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:45:00
Číslo položky: 13674
Poslední dražitel: 13596

Jubilejní výtisk k 65. narozeninám O. Janečka
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:40:00
Číslo položky: 13800
Poslední dražitel: 13376

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Praha
malba na sololitu, 33 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13699
Poslední dražitel: 14172

Naske František Xaver (1884 - 1959)

olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:35:00
Číslo položky: 13801
Poslední dražitel: 13376

Nesignováno

Attersee
olej na plátně, 20 x 27, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13718
Poslední dražitel: 13319

Lindner Hans (1883 - 1944)

Dívka na pláži
olej na překližce, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:25:00
Číslo položky: 13737
Poslední dražitel: 13481

Procházka František X. (1887 - 1950)

U přístavu
olej na kartonu, 48 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba a karton silně poškozeny, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.