Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13677
Poslední dražitel: 14156

Partie z Mikovic
olej na plátně, 59, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1905, na zadní straně autorský štítek, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13696
Poslední dražitel: 13453

Nesignováno (Jan Honsa ?)

Ves v noci
olej na plátně, výřez, 50 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně dobrozdání, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13781
Poslední dražitel: 13362

Flaché Julius (1892 - 1967)

Biely orgován
olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13660
Poslední dražitel: 12020

Monogram J. Z.

Loďky
černý pastel na papíře, 21 x 28, 5 cm, volně loženo, pasparta, místy zažloutlé skvrny, signováno monogramem PH, datováno 1956
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:50:00
Číslo položky: 13693
Poslední dražitel: 14303

Sedící dívka
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13686
Poslední dražitel: 13135

Motiv z Francie
olej na plátně, 49 x 60 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13719
Poslední dražitel: 14028

Cesta kolem průhonické obory
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13729
Poslední dražitel: 12281

Jeřabiny
olej na plátně, 19, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13786
Poslední dražitel: 12711

Jirků Boris (* 1955)

Pláč madony
kombinovaná technika na překližce (filmová klapka), 26 x 19, 5 cm, malba mírně poškozena, signováno PH, datováno 2006, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13750
Poslední dražitel: 12083

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
tuš na papíře, 19 x 19 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno monogramem LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:35:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.