9 300 000 Kč

Číslo položky: 13733
Poslední dražitel: 13479

Oliva Viktor (1861 - 1928)

olej na překližce, 80 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13777
Poslední dražitel: 13701

Barnet Josef Václav (1907 - 1990)

Zátiší s ananasem
olej na kartonu, 47 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, číslo 931 pod signaturou dopsáno dodatečně, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13779
Poslední dražitel: 14386

Drtikol František (1883 - 1961)

Mořské útesy
olej na překližce, 27, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám poškozen, odpadlé štuky po obvodu rámu, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13787
Poslední dražitel: 13451

Kristofori Jan (1931 - 2004)

Špatná společnost kazí dobré mravy
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 90. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13628
Poslední dražitel: 14194

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.22
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13648
Poslední dražitel: 13509

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Lovy na stonožky jsou opravdu vzrušující
kombinovaná technika na papíře, 16 x 27, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, místy zažloutlé skvrny, signováno UD, vystaveno v souborné výstavě v NSR roku 1985, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13651
Poslední dražitel: 14299

Brzké jaro
dřevoryt na hedvábí ?, 80 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13685
Poslední dražitel: 14308

Pařížanka
olej na plátně, 66 x 53 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13727
Poslední dražitel: 13324

Don Quijote
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13653
Poslední dražitel: 12622

Parník v noci
kombinovaná technika na papíře, 6, 7 x 8, 7 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:10:00