9 300 000 Kč

Číslo položky: 13651
Poslední dražitel: 13271

Brzké jaro
dřevoryt na hedvábí ?, 80 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:00:00
Číslo položky: 13754

Nesignováno

Transakce
tuš na papíře, 23 x 24 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13744

Stroeminger Vilem (1845 - 1901)

Aplská krajina se zámkem
olej na plátně, 52 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, původně neodborně restaurováno, zažloutlý lak, signováno LD, datováno 1876, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13733
Poslední dražitel: 13329

Oliva Viktor (1861 - 1928)

olej na překližce, 80 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:05:00
Číslo položky: 13653
Poslední dražitel: 13273

Parník v noci
kombinovaná technika na papíře, 6, 7 x 8, 7 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13760
Poslední dražitel: 13348

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Růže
akvarel na papíře, 14 x 9 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13704
Poslední dražitel: 13729

olej na plátně, 33 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně obtisknutý vypínací rám do plátna, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13676
Poslední dražitel: 13683

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Flordali I.
barevná litografie, 65 x 97 cm, signováno tužkou PD, datováno 1981, na zadní straně ověření pravosti, v soupise díla pod číslem 1586
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13755
Poslední dražitel: 12652

Nesignováno

"Hergot, vysvětli jim, že jsou umělé!"
tuš na papíře, 28 x 41 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13685

Pařížanka
olej na plátně, 66 x 53 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:15:00