9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Číslo položky: 13007
Poslední dražitel: 12184

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Západ slunce
olej plátno na kartonu, 23 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:25:00
Číslo položky: 13103
Poslední dražitel: 13037

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:15:00
Číslo položky: 13003
Poslední dražitel: 11839

Žena v kroji
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:10:00