Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

fotografii připravujeme
Číslo položky: 13110
Poslední dražitel: 12166

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Hlavy
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:50:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 12977
Poslední dražitel: 13219

Podzim na Vysočině
olej na plátně, 35 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:45:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 13045
Poslední dražitel: 13569

Rozkvetlý keř
olej na plátně, 46, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

fotografii připravujeme
Číslo položky: 13114
Poslední dražitel: 12800

Nesignováno

Portrét dámy
olej plátno na kartonu, 73 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, výřez plátna, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:35:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 13017
Poslední dražitel: 13693

Sudek Josef (1896 - 1976)

Spící hlava v kapradí a čechravě
fotografie, 24 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1965, z cyklu "Zahrádka paní Sochařové"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:30:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 12986
Poslední dražitel: 12788

Dívčí poloakt
kombinovaná technika na papíře, 17 x 12 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno monogramem LD tužkou, datováno 1963
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:25:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 12963
Poslední dražitel: 13100

Gymnázium v Kroměříži
suchá jehla, 13, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:20:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 13162
Poslední dražitel: 13508

Moře u Splitu
olej na kartonu, 19 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

fotografii připravujeme
Číslo položky: 12971
Poslední dražitel: 13262

Humna
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, datováno 1927 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:15:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 12967
Poslední dražitel: 12944

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do únorové aukce 2020.