Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 13000
Poslední dražitel: 12815

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 19 x 26 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1961 - IV.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:00:00
Číslo položky: 13003
Poslední dražitel: 12817

Žena v kroji
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:05:00
Číslo položky: 13004

Hložek Pavel (1898 - 1982)

Vinobraní
olej na plátně, 110 x 149, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:10:00
Číslo položky: 13008
Poslední dražitel: 12821

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

olej na plátně, 130, 5 x 123 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé části plátno protrženo, cca 1 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:15:00
Číslo položky: 13001

Bez názvu
aktivní grafika, 17 x 17 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 11/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Aktuální cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:20:00
Číslo položky: 13007
Poslední dražitel: 10581

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Západ slunce
olej plátno na kartonu, 23 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:25:00
Číslo položky: 13011
Poslední dražitel: 12578

Pěšinka ku třem lípám, rozkvetlý šípek
olej na plátně, 37, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:30:00
Číslo položky: 13038

Capri
olej na plátně, 37 x 53 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, krakeláž, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:35:00
Číslo položky: 13057
Poslední dražitel: 12855

Gravitace
barevná litografie, 44 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, věnováno prof. Zdeňku Sklenářovi, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:40:00
Číslo položky: 13065

Chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 110 x 90 cm, nerámováno, malba poškozena, vymyté lazury, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:45:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

do vánoční aukce 2019.