Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

fotografii připravujeme
Číslo položky: 12990
Poslední dražitel: 13074

Malý Václav (1874 - 1935)

Motiv z Chodska
olej na kartonu, 26, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:40:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 13005
Poslední dražitel: 13688

Tichá zátoka
olej na plátně, 110 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:25:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 12997
Poslední dražitel: 13691

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Na trhu v Michalovcích
olej na plátně, 37 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 150 700 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:20:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 13060
Poslední dražitel: 13510

Sv. Jiří
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 710 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

fotografii připravujeme
Číslo položky: 12962
Poslední dražitel: 13141

Potok v zimě
olej na plátně, 47, 5 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:15:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 12975
Poslední dražitel: 12944

olej na kartonu, 48, 5 x 65 cm, rámováno, nepůvodní rám, karton a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

fotografii připravujeme
Číslo položky: 13141
Poslední dražitel: 12695

Pod Přivýšinou u Jičína
olej na kartonu, 20, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

fotografii připravujeme
Číslo položky: 12654
Poslední dražitel: 13347

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 70 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 260 000 Kč
Dosažená cena: 265 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:05:00
fotografii připravujeme
Číslo položky: 13068
Poslední dražitel: 13739

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

olej na plátně, 48 x 62 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 40 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

fotografii připravujeme
Číslo položky: 13106
Poslední dražitel: 13040

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Pohled na Karlštejn
olej na kartonu, 24, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1899, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do únorové aukce 2020.