9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 11655
Poslední dražitel: 11509

Zralé ovoce
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  23:30:00
Číslo položky: 11824
Poslední dražitel: 11862

Z cyklu léto
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  23:00:00
Číslo položky: 11634
Poslední dražitel: 11496

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Západ slunce na moři
olej na plátně, 70 x 94, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  22:45:00
Číslo položky: 11672
Poslední dražitel: 10994

Horský

olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  22:30:00
Číslo položky: 11678
Poslední dražitel: 11558

Houslista
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  22:10:00
Číslo položky: 7673
Poslední dražitel: 7514

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

olej na plátně, 31, 5 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  22:05:00
Číslo položky: 11802
Poslední dražitel: 12504

Kočovníci
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11819
Poslední dražitel: 12682

Jungblut Anton (1891 - 1977)

Na zamrzlé řece
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:55:00
Číslo položky: 11796
Poslední dražitel: 12255

Zimní krajina u Jevišovky
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 30 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:50:00
Číslo položky: 11746
Poslední dražitel: 12353

Starý mlýn
olej na kartonu, 52 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:45:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »