Číslo položky: 10124

Nečitelně signováno

olej na plátně, 69, 5 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10125
Poslední dražitel: 11225

Musil Leopold (1920 - 1997)

olej na kartonu, 54, 5 x 62, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10104
Poslední dražitel: 11025

Portrét herečky Dolores Del Rio
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10123
Poslední dražitel: 10148

Na břehu rybníka
olej na plátně, 66 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:20:00
Číslo položky: 10113
Poslední dražitel: 10594

Netík Miroslav (* 1920)

Bitevní pole
olej na plátně, 115 x 115 cm, rámováno, signováno UD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 20 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10114
Poslední dražitel: 10993

Koroptve v zimě
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10095
Poslední dražitel: 10110

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 37 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10127
Poslední dražitel: 10953

Nečitelně signováno

Horská túra
olej na plátně, 69 x 88 cm, nerámováno, malba silně poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1889
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10128
Poslední dražitel: 11190

Soukup František (1879 - 1957)

Výhled do krajiny
olej na kartonu, 31 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:05:00
Číslo položky: 10134
Poslední dražitel: 10759

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Podobizna Picassa
litografie, 47 x 40 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 130/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:10:00