Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 10266
Poslední dražitel: 10249

Skála Vít (1883 - 1967)

Strom v krajině
olej na plátně, 110 x 84, 5 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10252
Poslední dražitel: 10866

Bezděz od východu
olej na lepence, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10314
Poslední dražitel: 9467

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Oráč s koňmi
olej na plátně, 60, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10321
Poslední dražitel: 10446

Lachout Vlatislav (*1935)

Osudný den
olej na plátně, 88, 5 x 116, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10334
Poslední dražitel: 9596

Nečitelně signováno

pastel na papíře, 60 x 79, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nečitelně signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10326
Poslední dražitel: 10023

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Zima ve Vysokém n./Jiz.
olej na kartonu, 61 x 89, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiloženo osvědčení o původu originálu z roku 1969
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:50:00
Číslo položky: 10339
Poslední dražitel: 9810

Karlův most v zimě
barevná litografie, 37 x 48, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, č. 204, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10072
Poslední dražitel: 11168

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10255
Poslední dražitel: 9802

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

olej na plátně, 71 x 104 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10205
Poslední dražitel: 10251

Zima na venkově
olej na kartonu, 72 x 90 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:05:00

do červnové aukce 2018