Číslo položky: 10068

Letní nálada
olej plátno na kartonu, 27 x 40 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:50:00
Číslo položky: 10079
Poslední dražitel: 10887

Nečitelně signováno

Kravín na Vinohradech
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10093
Poslední dražitel: 10895

Dědina Jan (1870 - 1955)

olej na plátně, 45 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10096
Poslední dražitel: 10175

Marold Luděk (1865 - 1898)

V Mnichově
perokresba na papíře, 20, 5 x 26 cm, rámováno, papír a kresba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10098
Poslední dražitel: 8799

Monogram

Dívka v bílém šátku
olej na plátně, 32, 5 x 26, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno nečitelným monogramem PD, datováno 1893
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10107
Poslední dražitel: 8382

Horejc František (1885 - 1963)

Pouliční prodavač
olej na dřevě, 21 x 13 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10108

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Le Caire
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:20:00
Číslo položky: 10106
Poslední dražitel: 10519

olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10092
Poslední dražitel: 10593

Žito s trávou
olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10099
Poslední dražitel: 11303

Dub u nás
olej na plátně, 74 x 105 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno s přípisem LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 36 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:35:00