Rybáři olej na plátně, 101 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na Trosky olej na plátně, 55 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Koroptví dýchánek olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, na zadní straně autorovo ověření, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Plachetnice olej na plátně, 101 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen