Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 7144
Poslední dražitel: 8499

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Z Polabí
olej na kartonu, 33 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  22:05:00
Číslo položky: 7165
Poslední dražitel: 7752

Plachetnice
olej na plátně, 90 x 90,5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:55:00
Číslo položky: 7131
Poslední dražitel: 6923

olej na plátně, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:50:00
Číslo položky: 7164
Poslední dražitel: 8299

Z Mariánských Lázní
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol.20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7130
Poslední dražitel: 7728

Portrét ženy
olej na plátně, 81 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1913 - 14, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:45:00
Číslo položky: 7137
Poslední dražitel: 8202

Borový les
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7129
Poslední dražitel: 8491

Žně na Vožicku
olej na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:35:00
Číslo položky: 7136
Poslední dražitel: 7732

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Marina z Italské riviéry
olej na kartonu, 20 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7149
Poslední dražitel: 8499

Růžový rybník
olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:30:00
Číslo položky: 7199
Poslední dražitel: 6599

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Kristus na kříži
olej na plátně, 52 x 29 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, okolo roku 1915
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do červnové aukce 2018