Číslo položky: 7245
Poslední dražitel: 8189

Bím Tomáš (* 1946)

Na stadioně
barevná litografie, 30 x 19, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno UD, 43/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:00:00
Číslo položky: 7189
Poslední dražitel: 8525

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Vrby
olej na kartonu 25, 5 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, okolo roku 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  22:00:00
Číslo položky: 7192
Poslední dražitel: 7529

Předežněmi
olej na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7188
Poslední dražitel: 7745

olej na kartonu, 47 x 35 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  21:50:00
Číslo položky: 6924
Poslední dražitel: 7397

Nový Vilibald (1872 - 1903)

Chvilka hudby
olej na kartonu, 48 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  21:45:00
Číslo položky: 7217
Poslední dražitel: 7968

Zátiší se pstruhy
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7182
Poslední dražitel: 6113

Váchal Josef (1884 - 1969)

Praceptor
desetibarevný dřevoryt/dřevo a korek, 34 x 18, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  21:35:00
Číslo položky: 7195
Poslední dražitel: 8452

Commedia dell´arte
grafika, suchá jehla, výřez pasparty 20, 5 x 20 ,5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, osobní věnování monogram "J. M.", datováno 1946
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7194
Poslední dražitel: 7713

olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, okolo roku 1930
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  21:20:00
Číslo položky: 7222
Poslední dražitel: 7411

Benátky
černobílá litografie, výřez pasparty 12 x 17, 5 cm, rámováno, při okrajích malé zažloutlé skvrny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  21:15:00