Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 7196
Poslední dražitel: 6655

Intermezzo
grafika, suchá jehla na papíře, výřez pasparty 24 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, poškozeno - přeložky, signováno UD, osobní věnování "Miroslavě", datováno 1947
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:20:00
Číslo položky: 7159
Poslední dražitel: 7883

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:15:00
Číslo položky: 7168
Poslední dražitel: 7890

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na desce, 70 x 93 cm, rámováno, rám mírně poškozena, malba silně poškozena, datace nejméně 2. pol. 19. století,
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:05:00
Číslo položky: 7146
Poslední dražitel: 7875

Friedrich J.

V zahradě
olej na plátně, 26 x 42, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:00:00
Číslo položky: 7166
Poslední dražitel: 8486

Staré chalupy
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:55:00
Číslo položky: 7202
Poslední dražitel: 7756

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

olej na kartonu, 33 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:35:00
Číslo položky: 7150
Poslední dražitel: 7437

olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:30:00
Číslo položky: 7145
Poslední dražitel: 8308

Hohaus Viktor (1890 - ?)

Prostějovské náměstí
olej na kartonu, 36 x 51, 5 cm, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  23:20:00
Číslo položky: 7163
Poslední dražitel: 8512

Jaro na venkově
olej na lepence, 50 x 62, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  23:15:00
Číslo položky: 7206
Poslední dražitel: 8503

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Před bouří
olej na překližce, 70, 5 x 91 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, okolo roku 1940
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  22:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do květnové aukce 2018