Číslo položky: 7232
Poslední dražitel: 8561

Kaplička
akvarel na papíře, výřez pasparty 9 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, okolo roku 1955
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 3 250 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:30:00
Číslo položky: 7185
Poslední dražitel: 8531

Muž a žena v krojích
akvarel na papíře, 24, 5 x 15 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, okolo roku 1930
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:05:00
Číslo položky: 7190
Poslední dražitel: 7924

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

olej na kartonu, 34 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1940
Vyvolávací cena: 650 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:00:00
Číslo položky: 7180
Poslední dražitel: 8539

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Zátiší se švestkami
olej na plátně, 51 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, restaurována, rentoláž, signováno PD, okolo roku 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  23:05:00
Číslo položky: 7227
Poslední dražitel: 8568

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Pohled na Prahu
olej plátno na kartonu, 30 x40 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, okolo roku 1965
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  22:35:00
Číslo položky: 7184
Poslední dražitel: 6942

Nesignováno

Mytologický výjev
olej na plátně, 65 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoláž, nový vypínací rám, okolo roku 1925
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  22:30:00
Číslo položky: 7203
Poslední dražitel: 8533

Krašlovice
ilustrační kresba na papíře, tužka, pastelka, rozměr kresby 11, 5 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně poškozen, signováno pod paspartou PD, datováno 23. 4. 1951
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  22:10:00
Číslo položky: 7224
Poslední dražitel: 7552

Předjaří na rybníce
olej na plátně, 76 x 97 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  22:05:00
Číslo položky: 7174
Poslední dražitel: 7645

Svoboda Josef (1901 - ?)

Z Balkánu
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, plátno protrženo, signováno PD, okolo roku 1930
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  22:00:00
Číslo položky: 7228
Poslední dražitel: 8485

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

Krajina pod sněhem
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  21:50:00