9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 7261
Poslední dražitel: 7578

Witte de Adrien (1850 - 1935)

V zahradě
olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:50:00
Číslo položky: 7257
Poslední dražitel: 7451

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 149 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:45:00
Číslo položky: 7237
Poslední dražitel: 8587

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:40:00
Číslo položky: 7239
Poslední dražitel: 8579

Nečitelně signováno

Rybáři na zamrzlém jezeře
olej na plátně, 38 x 56 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, dosignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7252
Poslední dražitel: 8436

Staroměstské náměstí v zimě
barevná akvatinta, 34 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7255
Poslední dražitel: 7574

Rieder C. (1840 - 1905)

Romantická krajina s mlýnem
olej plátno na kartonu, 26, 5 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7256
Poslední dražitel: 7575

Na náměstí
olej na kartonu, 40, 5 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, karton poškozen, přepůlen a natržen, signováno LD, datováno 1915
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7253
Poslední dražitel: 5975

Odvárko Stanislav (1898 - 1978)

Ves u moře
olej na sololitu, 36 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:35:00
Číslo položky: 7243
Poslední dražitel: 7565

Nečitelně signováno

Mytologická scéna
olej na kartonu, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta poškozena, zaskleno, nečitelně signováno PD, datováno 1919
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:30:00
Číslo položky: 7241
Poslední dražitel: 8242

Manželé
kombinovaná technika na papíře, 31, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám, pasparta a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno s věnováním PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:25:00

do aukce Květen 2020.