9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 7239
Poslední dražitel: 8579

Nečitelně signováno

Rybáři na zamrzlém jezeře
olej na plátně, 38 x 56 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, dosignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:40:00
Číslo položky: 7252
Poslední dražitel: 8436

Staroměstské náměstí v zimě
barevná akvatinta, 34 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7255
Poslední dražitel: 7574

Rieder C. (1840 - 1905)

Romantická krajina s mlýnem
olej plátno na kartonu, 26, 5 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7247
Poslední dražitel: 7568

Massart Pierre

Na Sieně
olej na kartonu, 27 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:25:00
Číslo položky: 7250
Poslední dražitel: 7967

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně poškozen (vybledlý), signováno tužkou PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7209
Poslední dražitel: 8467

olej na kartonu, 36 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, okolo roku 1915
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:50:00
Číslo položky: 7211
Poslední dražitel: 7542

Nesignováno

Alpská krajina před bouří
olej na dřevě, 25, 5 x 2 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století, Německo
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:45:00
Číslo položky: 7214
Poslední dražitel: 8475

Sauer Curt

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 50, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:40:00
Číslo položky: 7215
Poslední dražitel: 7545

Sauer Curt

Staré duby
olej na kartonu, 50 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:35:00
Číslo položky: 7189
Poslední dražitel: 8525

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Vrby
olej na kartonu 25, 5 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, okolo roku 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »