Číslo položky: 7220
Poslední dražitel: 7549

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Sklizeň úrody
tuš, tempera na papíře, výřez pasparty 13, 5 x 25 cm, rámováno, rám poškozen, po celém obraze mírně zažloutlé skvrnky, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:40:00
Číslo položky: 7215
Poslední dražitel: 7545

Sauer Curt

Staré duby
olej na kartonu, 50 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:35:00
Číslo položky: 7216
Poslední dražitel: 7546

Seidl F. J.

Pierot
olej na kartonu, 48, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:30:00
Číslo položky: 7212
Poslední dražitel: 7544

Nesignováno

Mořeplavci
olej na kartonu, 33 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:20:00
Číslo položky: 7210
Poslední dražitel: 7542

Kožíšek V.

Staré chalupy
olej na kartonu, 36 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:15:00
Číslo položky: 7263
Poslední dražitel: 8594

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Královské duetto
tuš na papíře, 15, 5 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7213
Poslední dražitel: 7544

Neumann Emil (1842-1903)

Břízový háj
olej na kartonu, 45 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20 století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:10:00
Číslo položky: 7208
Poslední dražitel: 8315

Toman František Sylva (1886-1942)

Stařec
tempera na lepence, 50 x 34 cm, rámováno, zlacený rám poškozen, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 650 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:05:00
Číslo položky: 7264
Poslední dražitel: 8045

Sedící dívka
jednobarevná litografie, 26 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 29/80, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7207
Poslední dražitel: 8314

Stařena
tempera na lepence, 50 x 34 cm, rámováno, zlacený rám poškozen, signováno LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 650 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:00:00