Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 7157
Poslední dražitel: 7882

Pohled na hrad
tuš, akvarel na papíře, 22 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:05:00
Číslo položky: 7168
Poslední dražitel: 7890

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na desce, 70 x 93 cm, rámováno, rám mírně poškozena, malba silně poškozena, datace nejméně 2. pol. 19. století,
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7146
Poslední dražitel: 7875

Friedrich J.

V zahradě
olej na plátně, 26 x 42, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:00:00
Číslo položky: 7166
Poslední dražitel: 8486

Staré chalupy
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:55:00
Číslo položky: 7162
Poslední dražitel: 7886

Nečitelně signováno

Modré zátiší
olej na plátně, 37, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:45:00
Číslo položky: 7154
Poslední dražitel: 7880

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Dívčí akty
tužka na papíře, 35 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:35:00
Číslo položky: 7202
Poslední dražitel: 7756

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

olej na kartonu, 33 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7150
Poslední dražitel: 7437

olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:30:00
Číslo položky: 7155
Poslední dražitel: 6429

Istler Josef (1919 - 2000)

Strom
lept, 30 x 22, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1975, 11/25
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:25:00
Číslo položky: 7153
Poslední dražitel: 7879

Bílek František (1907 - 1985)

Borovice
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1980
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:15:00